Aplikace
WebMail
Většinou přistupujete ke své poště přes protokol POP3 a SMTP. Toto je webové rozhraní, kde si můžete prohlédnout Vaši poštu odkudkoliv, bez nutnosti mít poštovního klienta jako např. MS Outlook nebo PegasusMail.
WebFTP
Chcete-li rychle něco změnit na Vašich stránkách přes FTP, tak by Vám měl postačit tento webový FTP klient, můžete zde mazat, přejmenovávat, vytvářet nebo nahrávat soubory a adresáře do Vašeho prostoru.
Statistiky
Detailní grafická statistika návštěvnosti Vašich stránek. Umožňuje sledovat přístupy ke stránkám, měsíční, denní, hodinové, přehled přístupů z různých zemí a mnoho dalších přehledů.
MySQLAdmin
Přehledný nástroj pro administraci Vaší MySQL databáze přes webové rozhraní. Pomocí tohoto nástroje můžete databázi importovat a exportovat z / do textového souboru.
PostgreSQLAdmin
Přehledný nástroj pro administraci Vaší PostgreSQL databáze přes webové rozhraní. Pomocí tohoto nástroje můžete databázi importovat a exportovat z / do textového souboru.
FireBirdAdmin
Přehledný nástroj pro administraci Vaší FireBird databáze přes webové rozhraní. Pomocí tohoto nástroje můžete databázi importovat a exportovat z / do textového souboru.
 
© 2003 PIPNI. Všechna práva vyhrazena. Designed by PIPNI s.r.o.