Informace
O společnosti
Společnost PIPNI je nejrychleji rostoucí webhostingová společnost na českém Internetu s nejvyšším počtem hostovaných zahraničních domén (viz www.webhosting.info). Během jediného roku hostujeme na našich serverech více než 30 tisíc domén. Srovnatelného počtu hostovaných domén dosáhly konkurenční tuzemské i zahraniční webhostingové firmy za podstatně delší časové období.
PIPNI je inovátorem v oblasti ecommerce webhostingových technologií. Poskytujeme plně automatizovaný, vysoce bezpečný, spolehlivý a škálovatený hosting s intuitivní webovou administrací veškerých nabízených hostingových služeb a to bez jakýchkoliv kompromisů či nežádoucích omezení.
Nabízíme komerční cenově dostupný hosting pro jednotlivce (profesionály) a cenově výhodný hosting pro firmy všech velikostí. Mezi našimi klienty jsou i společnosti s řádově tisíci zaměstnanci, školy i státní instituce. Všechny nabízené placené služby jsou vhodné pro provozování jednoduchých stránek i pro umístění a správu plně integrovaných e-business řešení (dynamické databázové Internetové aplikace - administrovatelné portály, virtuální obchody apod.). Kromě placených služeb nabízíme i bezplatný (free) hosting, který je určen výhradně pro nekomerční užití - studenti, nadace, neziskové organizace, apod. Profesionálové a odborné firmy mohou využít rovněž programu Reseller, který jim umožňuje nabízet kvalitní komerční webhostingové služby jejich klientům za jimi stanovených obchodních podmínek.
Naší předností je nejen nejširší možná nabídka webových technologií (databáze, serverové skripty, apod.) a bezkonkurenční webová administrace, ale také dokonalé zabezpečení těchto služeb na systémové i aplikační úrovni. Vynakládáme mimořádné úsilí na zajištění maximální možné ochrany dat uživatelů. Můžete si být jisti, že naše servery budou mít vždy a včas ty neposlednější dostupné aktualizace i nezbytné bezpečnostní záplaty. Stavíme na stabilních a bezpečných, dlouhodobě ověřených vyzrálých operačních systémech na platformě UNIX-LINUX. Každý uživatelský účet je spravován více specializovanými servery (databáze, mail, web, apod.), čímž je zajištěna ještě vyšší rychlost a stabilita. Samozřejmostí je automatické zálohování veškerých dat na záložní servery, antivirová ochrana a antispamový filtr na mail.
Díky vlastní jedinečné implementaci dostupných softwarových technologií doplněných vlastním vývojem dokonalého uživatelského rozhraní jsme schopni nabídnout služby, které jinde nenajdete. Naším cílem je poskytování špičkových webhostingových služeb vhodných pro všechny skupiny uživatelů a poskytování profesionální technické podpory. PIPNI je společnost, která je řízena technologiemi a nápady. Realizujeme to, o čem ostatní teprve přemýšlí.
 
© 2003 PIPNI. Všechna práva vyhrazena. Designed by PIPNI s.r.o.